Hakkımızda

Güvenilir, Hızlı, Doğru

Day Sigorta Ekspertiz, İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme Yüksek Lisans mezunu Ozan Demiray tarafından kurulmuştur.

Temel mühendislik prensiplerine bağlı bir şekilde, mühendislik ve yangın branşlarında verilen hasar tespiti hizmeti yanı sıra, uzmanlık alanında kıymet takdiri ve değerleme ve gözlem tespit faaliyetlerini yürütmektedir.

ozan demiray 1-15-21 öd ozandemiray_gmail_edited.jpg

Ozan Demiray

  • LinkedIn

Ozan Demiray 1980 İstanbul doğumludur. Eğitimini F.M.V. Ayazağa Işık Lisesi, İstanbul Teknik Üniveristesi Makina Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi İngilizce İşletme Yüksek Lisans bölümlerinde tamamlamıştır. İş hayatına MNG Havayollarında, ''Uçak Güç Sistemleri Mühendisi'' olarak başlamıştır. Sonrasında aile mesleği olan otomotiv sektörüne geçerek uzun yıllar aile şirketi altında Mazda markası ile perakende, Doğuş Otomotiv genel müdürlük bünyesinde Volkswagen markası ile distribütör kanadında pazarlama ve satış sonrası departmanlarının çeşitli birimlerinde yöneticilik yapmıştır. Mühendislik, Yangın, Doğal Afet, Kaza ve Hırsızlık ile Kredi ve Finans - Emniyeti Suistimal, Hukuksal Koruma ve Destek branşlarında ruhsatnameye sahiptir. 2018 yılından itibaren ağırlıklı olarak mühendislik branşı olmak üzere eksperlik faaliyetlerini sürdürmektedir.

Diploma ve Ruhsatnameler

Lisans Diploma.jpg
Y Lisans Diploma Tr.jpg
Mühendislik_edited.jpg
Yangın_edited.jpg
Kredi ve Finans_edited.jpg